Vydělávejte tím, co milujete. Staňte se vyhledávanou ZNAČKOU v oboru!

Vyzkoušejte PLNOU VERZI našeho online klubu na 30 dní jen za 1 Kč a ušetřete až 58 479 Kč!

Chci se s Vámi podělit o fantastický úspěch. V sobotu 31.3.2018 jsem vypustila do online světa svůj online kurz PŘIČICHNĚTE K AROMATERAPII. Dala jsem ho na 14 dní do předprodeje za 1490 Kč, tj. se slevou 50%. Když jsem ho ve 4 h ráno vkládala na web a Facebook, říkala jsem si, že bude super, když si ho koupí 1 člověk. Pro ten dobrý pocit, že se kurz prodává. V 10 h ráno měl kurz 6 objednávek, večer 20. Po 3 dnech od spuštění předprodeje si kurz objednalo 32 lidí!!! Za 3 dny jsem vydělala více, než masírováním a lektorováním za 3 měsíce! Ten pocit… wow, rozdýchala jsem to hodně dlouho a stále se přistihnu při tom, že se mi to snad zdá. VELKÝ DÍK PATŘÍ MARTINĚ, TOMOVI A MÍŠE. Stáli při mě a zejména Martina hooodně pomáhala i v nočních hodinách, podpořila mě, motivovala, inspirovala. A fandila. Moc děkuji, že mohu být součástí tak skvělého týmu a skvělé komunity lidí, zde v Zákonech bohatství. Děkujuuu a těším se z toho, že jsem se uvolnila, rozpřáhla jsem křídla a i Klubu se budu více věnovat. Těším se na to.
Tereza MachováAromaterapeutka ve společnosti Aromaterapie HABIBI
Mam spracovany novy projekt na 80 % a bude venovany nielen zenam vo veku 50+, ako vyriesit svoju tazku situaciu najst si spracu, riesenim bude manual ako si nastartovat podnikanie i v tom to veku od A-Z.
Jana Bakičová-Bielikovácertifikovaná lektorka Enkaustiky
1. Udělala jsem si web, který ještě zdokonaluji. 😀 A 2. již rok funguji. 😀
Romana Točíkovámajitelka, asistentkamarketingu.cz
Přátelé povedlo se. Šéfka jen seděla a kývala... Dala mi pravomoce ke všemu a uznala to, že se to vede špatně. Přistoupila na nápady mně i kolegyně... Až vše zlé vyřeším, měla bych se stát společníkem komorního divadla. Takže se povedlo a za to patří dík treninkům. Opravdu mi to dalo hodně, a to jsem teprve v začátcích.
Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně
Dostala jsem zakázku na zajištění snídaní pro cca 200 sportovců na letních Borovských hrách. A třešnička na dortu, Modlikovští fotbalisté postoupili do první ligy a sami se nabídli, že mi umístí reklamu na dresy.
Lenka JoklováProvozuji venkovskou prodejnu smíšeného zboží / Havlíčkova Borová
Ja myslela, že se picnu, když jsem ten svůj příspěvek viděla zveřejněný na Facebooku. Před tolika lidmi! A teď jsem za to ráda. Ráno jsem ho otevřela, a bylo tam 50 nových kontaktů. A chodí další. Děkuji!
Helena Čuková
Ahojte, musím sa priznat, ze som do klubu vstupovala trochu s neistotou, ci ma to naozaj posunie, kedze dnes je uz na internete mnoho informacii. No sama som zo seba ostala prekvapena ako sam i to zapacilo a ako ma to dennodenne posuva, som nadsena aj z toho ako sa tu vseci navzajom podporujeme.
Nikoleta Manduchová
Děkuji moc Tomovi a Martině za podporu a natočení videa o aplikaci, která pomáhá rozvíjet zdravé finanční návyky. Video dodnes na FB vidělo přes 70.000 lidí a získalo významný zájem veřejnosti o tuto tématiku. Aktuálně jsme díky kampani získali partnera, který se rozhodl vývoj aplikace financovat. Tomáš i Martina vytvořili skvělý scénář, který přesně vystihuje to, co jsme chtěli videem sdělit. Spolupráci s Tomem a Martinou mohu všem doporučit!
Jana Meruňkováředitelka yourchance o.p.s
Tomáš a Martina jsou opravdoví odborníci, špičky v oboru. Jsem jejich studentem v programu Zákony BOHATSTVÍ?! Několikrát jsem měl štěstí vidět se s nimi osobně, vždy když potřebuji konzultovat cokoliv ohledně mé značky, tak jsou velmi otevření, upřímní a dávají mi hodnotnou zpětnou vazbu. Pokud toužíte po tom, aby při vyslovení Vašeho jména, či názvu firmy, každý hned věděl, kdo jste a co děláte, určitě se spojte s Tomem a Martinou a nechte se vést. Znám mnoho lidí, kterým jejich programy pomohly.
Tomáš PospíchalMakléř s čírem
Jak mi Vip klub pomáhá? Vždy vidím tu jednoduchost, postavit si smysl a dělat to. Podpora Tomáše a Martiny, celého týmu. Informací je mnoho a když mám pocit totálního selhání, zeptám se a vždycky dostanu odpověď. To je pro mě wau. Láska a věnování se mi. A je jedno, jestli jsem podnikatel, totální neuměl, špičkový odborník. Je to jedno, tu pozornost tu mám. Moc děkuji.
Gabča Bisová

PROTO jsme vytvořili online klub Zákony BOHATSTVÍ?! pro Vaše PODNIKÁNÍ!

Martina a Tomáš mi douhodobě pomáhají a radí s mojí značkou. Dlouho jsem se neuměla posunout dál a skutečně prorazit. Brandovi mi pomohli zvážit moje dosavadní kroky a vytvořit nový plán, který je založený na jistotách a postupných krocích, přesně jak to potřebuji. A za to jsem opravdu vděčná, protože mohu vhodně nakombinovat práci a rodinu, a přitom mít stabilní finanční plán. Této spolupráce si opravdu vážím. Pokud chcete s podnikáním hnout, jste na správném místě.
Lucie Vašínovázakladatelka značky látkových plen Joli Petit
Tak jsem tady měsíc - co říct, vždy jsem chtěla být součástí komunity, která ráda sdílí, motivuje, promýšlí nové nápady - několikrát jsem to zkoušela ve skupinách, které vznikaly u nás v Ostravě... A abych nebyla ostrá, tak je nebudu jmenovat, ale vždy se to nějak potentočkovalo. (ROZUMĚJTE, buď se moje očekávání nenaplnilo nebo projekt padl.) Jsem nadšená, že tady mi konečně někdo bude naslouchat, popřípadě mi sdělí kritiku či mi poradí, jak dál nebo nedál... No zkrátka myslím si, že kdybych se nerozhodla (nebo spíš kdyby se mi na FB nezatoulala skupina ZB), tak bych se asi dneska na všechno vykašlala... Ale tak to není ---- JSEM TU A JEDU V TOM SKVĚLÉM VLAKU... A VYSTUPOVAT ROZHODNĚ NEBUDU...😍
Hanča WilczkováOSVČ
Za to, že jsem se konečně odhodlala odejít z práce, kde si stejně nikdo neváží toho co dělám a co všechno jsem do toho dávala. Během měsíce a půl, kdy jsem se měla rozhodnout jak tedy dál, najít jinou práci atd... Jsem se rozhodla rozjet svůj salon... Takže vuala... Za měsíc a půl s pomocí mého muže jsme otevřela svůj salon. ve středu jsem převzala klíče a dnes odpoledne už dvě klientky 😀. Tento měšíc bude těžký, chodim ještě do staré práce a odpoledne už ve svým... Ale těším se, jsem vděčná příteli, který mi pomohl s nábytkem a pyšná na sebe, že za tak krátkou dobu jsem tohle vše zvládla a můj koníček se stane mou prací... Začátky budou těžké, to je jasné... Ale snad se mi zadaří.
Alla Opalenykovámajitelka nehtového salonu

Pro koho je VIP klub Zákony BOHATSTVÍ?! vhodný:

Tomáš a Martina jsou úžasní lektoři, koučové a leadeři s lidským přístupem. Sleduji je už několik let, stále mne inspirují. Učím se efektivně využívat moderní technologie IT a sociální sítě. Velmi si vážím si jejich práce a vřele doporučuji jejich kurzy.
Jana ČechováŽivot a zdraví jsou dary, chraňme si je
S Brandovými jsem se sešla, protože jsem chtěla pomoci vylepšit moje webové stránky. Dozvěděla jsem se, co a proč má na webových stránkách zaznít a jak takové texty psát. Na osobní konzultaci jsem se setkala s milým jednáním, opravdovým zájmem a profesionálním přístupem. Ihned mám ze sebe, svojí značky i webových stránek lepší pocit.
Jana Bielikovádigitálná učtovnička, poskytuje učtovné služby moderním podnikatelľom

Jak to celé funguje? Je to jednodušší než zapnutí pračky!

Okamžitě jsme věděla, že s nimi chci spolupracovat, což se mi při nejbližší možné příležitosti splnilo. Mají schopnost vcítit se do potřeb klienta a nabídnout mu kreativní řešení, které má styl. Vřele doporučuji.
Jitka ZoderováZakladateka Bussiness Animals
Dva roky jsem přešlapovala a nevěřila si a BUM, najednou se vše otáčí. Najednou mi během pár dní chodí zakázky. Děkuji Tomášovi a Martině za podporu. Jsem ráda, že se na ně mohu spolehnout.
Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně
Za spolupráci jsem moc ráda zaplatila, moc mi pomohl nadhled, díky kterému byl můj 2. ročník projektu Získám dobrou práci svěžejší a propracovanější. Moc za to děkuji. Těším se na další spolupráci.
Jana Bártíkováautor projektu Získám dobrou práci
25 let jsem pracovala jako soukromý pedagog. Moje výsledky stagnovaly, neposouvala jsem se dál. A tak přišel bláznivý nápad. Rozhodla jsem se kompletně změnit obor. Po první schůzce s Brandovými jsem byla nadšená. Začali jsme společně tvořit moje webové stránky, napsali jsme skvělé texty a vyfotili precizní fotky, které přesně vyjádřily, co jsem chtěla. S Brandovými nyní dlouhodobě spolupracuji a vážím si jejich podpory. Díky!
Mgr. Irena Bartošová, CSBcertifikovaný sexuological bodyworker, specializuje se na práci s ženami v menopauze
Řešil jsem nespokojenost se svou pozicí ve firmě, neuměl jsem správně prodat svou práci a klienty jsem ztrácel ještě před započetím spolupráce. Díky Tomášovi vím, jak si klienta udržet a získat jeho důvěru. Základem je zamyslet se nad tím, co doopravdy v životě chcete. Pokud ještě nejste značkou ve svém oboru, je Tomáš Lukavec správná volba.
Ing. arch. Jakub Žákarchitekt

Jaké kurzy nyní ve VIP klubu letí?

Pro zvýšení Vaší konkurenceschopnosti:

Jak skloubit více věcí naráz

[1 videolekce, 9 minut]

Mapa ziskového prodeje

[1 videolekce, 16 minut]

Vydělávejte až 3x více

[25 lekcí, 887 minut]

Přednášky nové generace

[7 přednášek, 423 minut]

Jak dát lidem důvod ke spolupráci

[1 videolekce, 8 minut]

Příběh, který prodává

[11 videolekcí, 115 minut]

Jak napsat partnerovi

[1 videolekce, 11 minut]

Obchodní partnerství

[1 videolekce, 7 minut]

Pro zvýšení Vašich příjmů

Devatero pro začínající podnikatele

[3 videolekce, 132 minut]

Víte, kdo jste a co děláte?

[1 videolekce, 7 minut]

Jak se nenechat vytunelovat

[1 videolekce, 6 minut]

Jak na GDPR

[1 videolekce, 15 minut]

Jak poznat, zda do toho jít?

[1 videolekce, 8 minut]

Úspěch bez kompromisu

[4 lekce, 125 minut]

Prodej se

[4 lekce, 157 minut]

12 kroků online podnikání

[12 videolekcí, 3 hodiny 45 minut]

Pro vytunění Vašeho marketingu

Jak zvýšit svou internetovou hodnotu

[1 videolekce, 9 minut]

Kodex značky

[1 videolekce, 3 minuty]

Božské texty

[2 lekce, 32 minut]

Hvězdný marketing

[1 lekce, 40 minut]

Jak lépe prodávat

[1 videolekce, 8 minut]

Reklama

[1 videolekce, 10 minut]

Jak lépe prodávat

[1 videolekce, 8 minut]

Jak za málo peněz vytvořit silnou značku

[1 videolekce, 4 minuty]
Nikto ma do ničoho nenúti (alebo to už nedovolím nikomu) i napriek tomu som si dala sama sebe úlohy, ktoré dodržiavam. Zaviedla som si ranné rituály. Moje heslo: Změň svoje telo, změníš svoje myslenie. 👍Funguje to. Prvýkrát sa pochválim po dlhých rokoch - zo dňa na deň som prestala fajčiť. Už tomu budú dva mesiace. A ešte drobnosti. Malými krokmi ku vel'kým zmenám. A hlavne prestala som sa ponáhl'ať. 😉
Soňa KováčováOSVČ
Jsem skoro 2x starší než vy 😀, ale vůbec mi to nepřipadá. Jen vždycky zírám, když mi brnkne z videa nějaká další zajímavá myšlenka. Vlastně mi z toho teď docela i vyplynulo, že chci víc zapracovat na sebevědomí, ač by to spoustě lidem, co mě znají, připadalo hodně legrační... Víc se prodat a míň se podceňovat. Jo jo, osobní značka 😀.
Bára Skálovámajitelka, Jak na Skvrny

... z běžných webů dělají ty značkové, prodejní!

... vrací se k nim klienti opakovaně!

... potkávají v klubu nové kontakty i obchodní partnery!

... budují efektivně svoji značku na internetu a tak přitahují pozornost! 

... sdílí své podnikatelské vize a dostávají zpětnou vazbu!

... získávají ZDARMA online kurzy v hodnotě 4 770 Kč/měsíčně!

... tvoří, plánují a nabývají sebevědomí!

... sdílí svůj příběh s ostatními a prohlubují své plány!

... zažívají denně hodnotné AHA momenty a posouvají se dál!

... malými krůčky tvoří svou novou ziskovou budoucnost!

... startují svůj projekt a odbourávají strach v podnikání!

... učí se nové marketingové nástroje a využívají je v podnikání!

... nachází inspiraci tam, kde by ji ani nečekali!

... posouvají se ve svém podnikání a přitahují nové výsledky!

... zvyšují svou návštěvnost v kampaních na sociálních sítích!

... vydávají nové knihy a umí pro ně získat veřejnou podporu!

... ovládají FB reklamu a posouvají hranice možností své propagace!

... dostávají zdarma individuální zpětné vazby a rady od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové pro růst své značky!

... nedělají zbytečné kroky v podnikání, jdou efektivně kupředu!

... více a více si zamilovávají svůj projekt a získávají potřebnou podporu!

... umí se zbavit prokrastinace v osobním životě!

... zapojují se do uzavřené diskuze a sdílí svůj projekt s ostatními členy klubu!

Kde se o nás zmiňují?

S Tomášem spolupracuji druhým rokem a musím uznat, že je velký profesionál. Vždy je perfektně připraven, je originální a umí pozitivně motivovat své okolí. Pedagogicky dokáže zaujmout nejen děti, ale i dospělé. Mezi jeho silné stránky patří spolehlivost, kolegialita, časová flexibilita a rozhodně se nezalekne žádné výzvy. Osobně si Tomáše moc vážím, je pro mne velkou inspirací a obdivuji jeho obchodního ducha.
Michaela Jadrnáhlavní vedoucí pražských turnusů Ambroziády

Jakým 4 PILÍŘI Vás v klubu postupně provedeme?

(...a vyděláte na nich!)

1. ZVÝŠÍTE SI SEBEVĚDOMÍ!

2. OVLÁDNETE SVŮJ OBOR JEDNOU PRO VŽDY!

3. ZÍSKÁTE SI DRUHÉ!

4. VYDĚLÁTE NAPLNO!

Doporučují Martinu Brandovou (v rámci klubu možné získat další osobní kurzy!)

Provedeme Vás postupně 4 pilíři úspěšných ZNAČEK, které vydělávají na automat!

O co dnes přijdete, když nevstoupíte za kačku:

 • Osobní podporu Tomáše Lukavec a Martiny Brandové + jejich konzultace a zpětné vazby ZDARMA!
 • Osobního asistenta/asistentku, kteří jsou pro Vás na příjmu 8h./denně
 • Konzultace Vašeho online + offline marketingu od našeho proškoleného týmu, který sleduje trendy
 • Propojení s dalšími podnikateli z různých oborů a tak rozšiřování Vaší networkingové sítě
 • 2x ŽIVÉ akce  v hodnotě 2 370 Kč ZDARMA (pro členy zdarma občerstvení/drinky!)
 • Možné neomezené setkávání s členy klubu
 • Propagace v našem online MAGAZÍNU + rozhovor (jde do celé naší komunity 70tis.+)
 • List 25+ aplikací, návodů a nástrojů, které Tomáš s Martinou denně využívají ve svém vlastním podnikání a automatizují byznys
 • Unikátní dárky, bonusy, slevy a akce jen pro VIP členy klubu, a to na knihy, kurzy, aplikace, živé akce, konzultace a další...
 • Videa Jak na to, která Vás přesně provedou tím, jak například pracovat s Microsoft Office, vyhledat nejlevnější tiskárnu na tisk vizitek nebo produktů, jak se vhodně obléknout na obchodní schůzku, jak se bránit proti pomluvám na pracovišti a další...
 • NONSTOP diskuzi jen pro členy a komunitu, která se vzájemně podporuje a pomáhá.
 • Speciální dárky pro ty, kteří sdílí svoje úspěchy, vyhlášení soutěže o hodnotné ceny každý měsíc, jako například face to face konzultace přímo s Martinou a Tomášem v ceně 10 000 Kč.
 • Profily členů - dalších podnikatelů, kde se můžete vzájemně zkontaktovat a propojit.
 • A ještě o mnohonásobně víc...

Jaké slaví v klubu úspěchy členové?

 • Denně spolupracujeme s mezinárodními firmami a klienty, pozorujeme zahraniční trendy, konzultujeme s českými a slovenskými influencery a dokážeme tak odhadnout, kam se bude trh dalších 3-5 let ubírat.
 • Ihned používáme to, co nejlépe funguje a proto to můžeme předávat i Vám.
 • V klubu jsme společně v kontaktu, poskytneme Vám zpětnou vazbu a poradíme s čímkoli, co právě řešíte.
 • Každou neděli Vám od nás navíc dorazí plán na celý příští týden. Vždy budeme pracovat na jedné věci a pak se posuneme dál.

PŘIDEJTE SE K DALŠÍM 460+ NADŠENÝM ČLENŮM!

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

Vstupte jen za 4700 Kč/měsíc

1 Kč/ za tento váš měsíc v klubu!

Pokud si klub zamilujete, můžete pokračovat za 970 Kč/měsíčně (včetně DPH)

PŘIDEJTE SE K DALŠÍM 460+ NADŠENÝM ČLENŮM!

Na co se nejčastěji ptáte?

OTÁZKA: Vypadá to, že to bude celkem náročné, zvládnu to? Pochopím to?

Klub stavíme, jak nejednoduššeji to jde. Chceme, aby orientace v něm byla intuitivní a pochopitelná pro každého. Stejným stylem jsou vytvořené i vzdělávací materiály, aby je lidé pochopili, zapamatovali si je a rovnou mohli prakticky použít.

OTÁZKA: Je to vůbec pro mě?

Klub je zaměřen na podnikatele, ale vzdělávací materiály jsou velice pestré, stejně jako obory již stávajících členů. Ovšem záleží na důvodu, proč do klubu chcete jít. Myslím, že si i Vy přijdete na své, pokud Vás tato stránka zaujala.

OTÁZKA: Nemám moc času. Budu to stíhat?

Výhodou členství ve VIP klubu je, že tréninky a videa Vám nikam nezmizí, když například nestihnete shlédnout nový obsah. Vše je stále na svém místě a připravené. Nezapomeňte, že za shlédnutí videí a další aktivitu v klubu Vás odměníme vždy body, které si můžete šetřit do zásoby a pak si za ně nakoupit zajímavé odměny jako jsou knihy, konzultace nebo dokonce prémiové balíčky, které jsme pro Vás přichystali. A to všechno úplně ZDARMA!

OTÁZKA: Co díky VIP členství získám?

20+ tréninků, MP3, pracovních sešitů a 24hodinové podpory, to vše získáte ihned po registraci. Navíc dostáváte také pravidelně každé úterý a čtvrtek nový obsah. Můžete se těšit na zaměření se na 4 nejdůležitější pilíře každého zaměstnání, nové tréninky, pracovní sešity a kouče, kteří Vám jsou k dispozici. Také na fér přístup a zpětnou vazbu přímo od zakladatelů a tvůrců klubu Tomáše a Martiny, a to nejen v rámci vysílání každý měsíc v živém webináři, ale také každý den v diskuzi Vašeho VIP klubu. Neustále se rozšiřující seznam nástrojů, aplikací a pomůcek, které Tomáš s Martinou používají. A také na Jak na to návody, kde nahlédnete do našeho obýváku a uvidíte, jak pracujeme s jednotlivými nástroji v praxi. Získáte také vstup do uzavřené diskuze a do aktivní komunity jen pro členy. Navíc máte možnost sdílet svoje úspěchy v osobním deníku a získávat různé ceny, odměny a slevy každý měsíc. Součástí balíčku výhod je také možnost vyhrát osobní konzultaci s Tomášem a Martinou "face to face". A nejen to. Máte možnost se také zkontaktovat s dalšími členy klubu a třeba získat novou práci, radu, pomoc nebo přivést nového kolegu do svého týmu. A další a další výhody.

OTÁZKA: Proč získávat vědomosti zrovna od Martiny a Tomáše?

Martina s Tomášem se již přes 6 let aktivně věnují pomoci svým klientům a jejich programy prošlo za tu dobu přes 60 000 lidí. Neustále se vzdělávají a čerpají z trhu nejen v ČR a na Slovensku, ale také ze zahraničí od lidí jako jsou Marie Forleo, Brendan Burchard, Grant Cordone, Derek Thompson nebo Cal Newport, vybírají to nejlepší, ihned ověřují v praxi a dávají do VIP klubu Zákony bohatství?! Jde o největší databázi svého druhu na podporu lidí v zaměstnání i podnikání, kteří si v ceně 1 večeře pro dva v KFC měsíčně mohou dovolit celoživotní podporu a růst. Vše z členské sekce prošlo přes přísný hledáček Tomáše i Martiny a vychází z kampaní, které za poslední 3 roky vydělaly přes 10 miliónů korun.

OTÁZKA: Mohu si říct, co chci, aby v klubu bylo za OBSAH?

Prosíme, ano! V členské sekci je formulář, kde můžete vyplnit, co řešíte za témata a na co Vás zajímají odpovědi v dalším videu od nás. Vše pravidelně procházíme a pokud se Vaše prosby u některého tématu opakují, natočíme na něj další video. A pokud ne, minimálně Vám na otázku odpovíme. Nejsme tu od toho, abychom Vás obcházeli. Žádné Vaše otázky nezůstanou nezodpovězené.

OTÁZKA: Mám neomezený přístup k veškerému obsahu?

Ano, ihned po přístupu do členské sekce máte k dispozici 20+ tréninků na nejdůležitější témata, která potřebujete pro úspěch na trhu práce, a k tomu také MP3, pracovní sešity, Jak na to návody a nástroje. Další materiály a zbrusu nová videa jsou zveřejňována v členské sekci vždy dvakrát týdně, jako Váš oblíbený seriál v televizi. V úterý a ve čtvrtek.

OTÁZKA: Jaký je rozdíl mezi VIP klubem a jinými programy od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové?

VIP klub Zákony bohatství?! je uzavřená členská sekce pro lidi, kteří se chtějí od Martiny a Tomáše dozvědět, jak získat strategickou výhodu v zaměstnání, vydělávat více peněz a mít život podle svých představ. Přímo v členské sekci sdílí Tomáš a Martina obsah tak, aby měli členové klubu nejnovější nástroje, které na trhu práce fungují. Kromě přístupů do všech původních programů Tomáše a Martiny, získáte také nový obsah každý týden!

OTÁZKA: Koho se mám zeptat, když nebudu něco vědět?

Jsme rádi, když se ptáte a píšete nám. Jako člen VIP klubu můžete komunikovat přímo s Tomášem a Martinou osobně, a to buď v živém vysílání nebo v online diskuzi. Ptejte se na cokoli, co zrovna řešíte, co Vás trápí a co potřebujete. Od toho tu jsou Tomáš, Martina, vyškolení koučové připravení Vám ihned pomoci, i komunita ostatních členů, kteří Vám rádi poradí. Každý měsíc soutěžíme také o osobní konzultaci s Tomášem a Martinou (v ceně 10 000 Kč), kterou můžete vyhrát.

OTÁZKA: Co když budu chtít z klubu odejít?

V klubu máme k dispozici 30denní garanci vrácení peněz. Jakmile zaplatíte svoje členství, můžete se svobodně během 30 dní rozhodnout, zda ve svém klubu chcete zůstat nebo odejít. Věříme, že zde budete spokojeni, protože ho tvoříme skutečně pro Vás a Vaše potřeby a Vaše peníze se budou pravidelně několikanásobně vracet. Kdybyste však přece jenom chtěli své členství ukončit, jednoduše nám napište na: [email protected]. Nebudeme se na nic ptát a obratem Vám peníze vrátíme.

OTÁZKA: Co se stane po odeslání mojí přihlášky?

Je to snadné jako facka! Po vyplnění přihlášky do VIP klubu Zákony bohatství?! budete přesměrováni na chráněnou platební bránu GoPay. Zde zadáte platbu pomocí svojí karty a autorizujete ji k opakované 30denní platbě. Nic víc. Už během 10 minut by k Vám měl přiletět e-mail s přístupovými údaji k členské sekci a Vy se tak můžete ihned vydat do svého klubu a k prvním 20+ tréninkům.

OTÁZKA: Kdy budu dostávat nový obsah?

Každé úterý a čtvrtek od nás získáte nový hodnotný obsah. Ať už jde o video nebo Jak na to návod, a to po celou dobu Vašeho členství v klubu. Vše tvoříme na míru a čerpáme z nejaktuálnějších zkušeností, vědomostí a znalostí. Pravidelně získáte nová videa na klíčová témata, která řeší zaměstnanci po celé České republice a na Slovensku, konkrétní návody, živá vysílání a online podporu přímo od Martiny a Tomáše.

OTÁZKA: Můžu svoje členství v klubu za 1 Kč zrušit? Jak?

Své členství ve VIP klubu můžete ukončit, kdykoli budete chtít. Stačí odeslat formulář v členské sekci nebo napsat na: [email protected]. Před uplynutím Vašeho měsíce za 1 Kč se automaticky prodlužuje Vaše členství se slevou z 4 300 Kč/měsíčně za 970 Kč/měsíčně. Ovšem ještě než se tak stane, dostanete upozornění a lze Vaše členství zrušit.

OTÁZKA: Jakým způsobem bude probíhat platba za další měsíc?

Platba za členství v klubu probíhá platební kartou online. Po vyplnění přihlášky a úhradě prvního měsíce členství zároveň také autorizujete svoji kartu k pravidelné platbě každých 30 dní (od data objednávky). Opakovaná platba se bude provádět automaticky každých 30 dní po dobu Vašeho členství. První měsíc členství v akci pro Vás vychází na 1 Kč. Další následné měsíce vychází po uplatnění slevy na 970 Kč. Nejsme žádní "untrwasrmani", proto dostanete vždy 7 dní před stržením dalšího poplatku upozornění do e-mailu, abyste případně mohli včas zareagovat. Nechceme Vás tu držet proti Vaší vůli, proč také. Jde nám o to, abyste si výhod, bonusů a slev užívali zcela dobrovolně a s radostí.

OTÁZKA: Můžu platit převodem z účtu?

Platby převodem nejsou bohužel možné. Platbu však můžete provádět jednoduše online přes platební bránu GoPay Vaší kartou. Pokud potřebujete s platbou pomoci, neváhejte nás kontaktovat na [email protected] a společně to určitě vyřešíme.

OTÁZKA: Můžu si dát fakturu do nákladů?

Samozřejmě. Za Vaše členství od nás každý měsíc získáte daňový doklad, který můžete zahrnout do svých nákladů.

3, 2, 1,... Připraveni VYBUDOVAT EFEKTIVNÍ PODNIKÁNÍ,

KTERÉ DÁVÁ ČAS & SVOBODU?

VIP klub ZÁKONY BOHATSTVÍ?! Vás podpoří dlouhodobě na cestě za Vaším úspěšným podnikáním. Nebuďte už na to sami! Ve VIP klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svobodou potřebovat, ale také novou “online rodinu".

ZÍSKEJTE DNES PŘÍSTUP k podnikatelskému online klubu pouze za 1 Kč! (ušetřete až 58 479 Kč!)