(pro mě v předprodeji exkluzivně se slevou 7 800 Kč)

✔ Souhlasím, že uhrazením vstupu obdržím v den začátku kurzu přístup ke zlomovému tréninku ZISKOVÉ TEXTY 2018 a já získám:

 • 1
  ÚVODNÍ MODUL - ZISKOVÉ TEXTY 2018:
  Co to je, jak k nim přistupovat a RYCHLE je zapojit do cesty zákazníka a oslovit tak zákazníky přesně podle mého gusta. Z té alchymie vyčarujeme prodejní kolotoč!
 • 2
  4 ZÁKLADNÍ STYLY TEXTU
  Máte před sebou prázdný kurzor, která bliká, bliká a bliká? A Vy nevíte, co napsat? Čím vůbec začít? Vytvořili jsme jasné texty za Vás. Jenom je vezmete, vložíte k sobě na web a LEHCE upravíte.
 • 3
  PRODEJNÍ TEXTY NA VÁŠ WEB
  Textů je celá hromada. Na web, na blog, na sociální sítě, do mailu, do reklam nebo do sms Vašim klientům. Pojďme se pěkně přehledně podívat na všechny z nich. Jak je sepsat? Na co si dát pozor? Kdy použít jaké slovo? Přehledně a CHYTŘE.
 • 4
  SEXY NADPISY A ODSTAVCE
  Máte text, ale nevíte, jak ho uvést? Ukážeme Vám ty nejlepší formy nadpisů a rozdělíme text tak, aby byl přehledný, vkusný a líbil se právě Vašemu ideálnímu zákazníkovi a přitom Vám ještě vydělával peníze. Pište s PŘÍBĚHEM!
 • 5
  CÍLOVÁ SKUPINA A JAZYK ZÁKAZNÍKA
  Máte web, máte texty, ale pořád to není ono? Lidé neprojdou Vaši cestu zákazníka, nekoupí a nekliknou na tlačítko? Provedeme Vás tím, jak přesně zjistit, kdo je Váš cílový zákazník a jak na něj mluvit tak, aby pravidelně nakupoval právě u Vás. PODĚLÍME se s Vámi o naše zkušenosti a tipy.
 • 6
  PRODEJNÍ HANTÝRKA OD A DO Z
  Slyšeli jste už o akčních slovech? Výzvě na závěr? Výrazech, které dodají Vašemu textu šťávu a šmrnc? V tomto modulu si společně projdeme nejdůležitější prodejní slova, která nesmí ve Vašem textu chybět. Díky nim se totiž skutečně prodává, VZBUDÍ v zákazníkovi emoce a donutí ho akci.
 • 7
  5x “NE” ÚSPĚŠNÉHO TEXTU
  Stalo se Vám někdy, že jste napsali něco, co se úplně netrefilo? A říkali jste si, to jsem mohl/a formulovat líp, jinak, tomu jsem se mohl/a vyhnout. Škoda, že jsem to nevěděl/a. Konec textovým chybám! POVÍME Vám, co zásadně v textu nepoužívat, čemu se vyhnout a šikovně tak zakončit svou marketingovou piruetu ladným doskokem do cílové čáry prodeje. Budete nadšení, jak snadné je zvítězit! Ukážeme Vám to z rovnou z praxe a našeho vlastního podnikání.
 • 8
  + NADUPANÉ BONUSY
  Budeme mít příležitost své znalosti rovnou využít. Naučíte se psát ziskové příspěvky na FB, seznámíme Vás se způsobem, jak psát prodejní emaily. Krom toho se naučíte také psát ziskové texty pro Váš blog a jako třešnička na dortu budete vědět, jak napsat špičkovou reklamu.
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 1: JAK NAPSAT ZISKOVÝ PŘÍSPĚVEK NA FB
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 2: JAK PSÁT PRODEJNÍ EMAIL
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 3: JAK PSÁT ZISKOVÉ TEXTY NA BLOG
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 4: JAK NAPSAT ŠPIČKOVOU REKLAMU
   

✔ Rozumím, že díky 4 ÚŽASNÝM DÁRKOVÝM VÝHODÁM získám ten nejlepší impuls využívat ZISKOVÉ TEXTY za účelem zvyšování svých příjmů, budování značky a posilování mého vlivu na trhu!

Tomáš a Martina

Průvodci na cestě vaší značky