Jaké by to bylo, kdybyste:

 • Uměli napsat v 30 sekundách text, který vám vydělá třeba 17 877 Kč?
 • Zaujali návštěvníky vašeho webu tak, že by nakoupili DNES (i zítra!)
 • Napsali článek, který lidé budou hltat a DOPORUČÍ ho?
 • Vytvořili reklamu, na kterou lidé PROSTĚ klikají?
 • Dali na FB nebo Instagram příspěvek, který se dostane do MÉDIÍ?
 • ...jaké by to bylo vydat nový Ebook či knihu, které se jednoho dne stanou BESTSELLER?

(Jen si to představte.)

Možná ještě nejste Rowlingová nebo King, ale za to...

 • Jste podnikatelé, vlastníci webových stránek, tvoříte emaily či FB příspěvky a POTŘEBUJETE přestat psát a začít víc PRODÁVAT!
 • Jste na volné noze a už nechcete investovat X tisíc do čekání na jiné externisty, prostě TO NAPÍŠETE sami a prorazíte!
 • Jste maminka na mateřské nebo máte zaměstání a hodí se vám zlepšit STYL A ARGUMENTACI při komunikaci se šéfem, veřejností či partnerem (a budete se divit, jak to funguje)!
 • Jste začínající blogeři či vlogeři a chcete vybudovat NADŠENÉ PUBLIKUM na sociálních sítích, a tak prodávat bez nátlaku!

Ziskový text? Co bude "next"?

 • Seznámíme vás s technikami, které nám vydělaly za posledních 8 let více než 80 000 000 Kč (na našich vlastních projektech či projektech více než 84 327 klientů).
 • Naučíme vás je SNADNO používat, ale také se na text dívat z jiného úhlu pohledu a HLAVNĚ s nadhledem (stop autorským depkám).
 • ...najednou napíšete jen tak z nudy smsku nebo email, na které uslyšíte od nových klientů, obchodních partnerů (či těch doma) jasné ANO!
Okamžitě jsme věděla, že s nimi chci spolupracovat, což se mi při nejbližší možné příležitosti splnilo. Mají schopnost vcítit se do potřeb klienta a nabídnout mu kreativní řešení, které má styl. Vřele doporučuji.
Jitka ZoderováZakladateka Bussiness Animals
Dva roky jsem přešlapovala a nevěřila si a BUM, najednou se vše otáčí. Najednou mi během pár dní chodí zakázky. Děkuji Tomášovi a Martině za podporu. Jsem ráda, že se na ně mohu spolehnout.
Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně
Za spolupráci jsem moc ráda zaplatila, moc mi pomohl nadhled, díky kterému byl můj 2. ročník projektu Získám dobrou práci svěžejší a propracovanější. Těším se na další spolupráci.
Jana Bártíkováautor projektu Získám dobrou práci
25 let jsem pracovala jako soukromý pedagog. Moje výsledky stagnovaly, neposouvala jsem se dál. A tak přišel bláznivý nápad. Rozhodla jsem se kompletně změnit obor. Po první schůzce s Brandovými jsem byla nadšená. Začali jsme společně tvořit moje webové stránky, napsali jsme skvělé texty a vyfotili precizní fotky, které přesně vyjádřily, co jsem chtěla. S Brandovými nyní dlouhodobě spolupracuji. Díky!
Mgr. Irena Bartošová, CSBcertifikovaný sexuological bodyworker, specializuje se na práci s ženami v menopauze
Řešil jsem nespokojenost se svou pozicí ve firmě, neuměl jsem správně prodat svou práci a klienty jsem ztrácel ještě před započetím spolupráce. Díky Tomášovi vím, jak si klienta udržet a získat jeho důvěru. V programu "Jsi značka" jsem si zvedl sebevědomí, uvědomil jsem si svou hodnotu a získal větší jistotu v práci. Základem je zamyslet se nad tím, co doopravdy v životě chcete. Pokud ještě nejste značkou ve svém oboru, je Tomáš Lukavec správná volba.
Ing. arch. Jakub Žákarchitekt
Tomáš Lukavec má pro mě jednu úžasnou výjimečnou vlastnost a jedinečný dar. A tím je, že umí vystihnout absolutní podstatu. Po mé přednášce byl jeden z mála, který ke mně přišel a zeptal se: "A jaký příběh byl v té přednášce, Andy?" a jednoduše... Já jsem si v té chvíli uvědomil, že má obrovský cit pro podstatu věci. Pochopil jsem díky němu, že když správně vystihnu svůj příběh, zásadním způsobem mi to pomůže v budování osobní značky.
Andy Winsonmezinárodní speaker & autor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

!!! POZOR !!!

Nejedná se o tradiční kurz od copywriterů, ale MARKETÉRŮ (srdcařů) na plný úvazek, kteří:

 • Napsali a vydali knižní BESTSELLER (a píší v tomto roce dva nové)
 • Vytvořili několik EBOOKŮ, které si i přes “přeplněný trh” stáhlo dohromady přes 94 397 čtenářů (Jsi značka ve frontě na banány, Mrcha vs. Hodná holčička, Úspěch bez kompromisu a další)
 • Denně tvoří POUTAVÉ TEXTY NA FB a sklízí stovky lajků a komentářů
 • Tvoří měsíčně v průměru 25 SCÉNÁŘŮ ke svým videím nebo reklamním videím svých klientů
 • Dali dokupy koncepty VIDEOKLIPŮ, které mají přes 4,8 milionu zhlédnutí

… a to vše v letadle cestou třeba do Thajska, Mauricia, Keni, Mexika nebo Las Vegas! (Nebo mezi celodenními schůzkami v kavárnách.) Když jsme to dali my, vzládnete to i vy!

!!! COPYWRITEŘI se většinou psaním textů živí, mají 8 a více hodin denně na zlepšování textů atd. Máte to i vy? My jdeme textu lidsky na dřeň. Ukážeme vám, jak rychle napsat větu, která v lidech zůstane navěky. (Otevře jim srdce, peněženku, přiměje je kliknout, sdílet, nakoupit!!!)

 

Patříte také mezi ty případy? (Haha, vítejte v klubu!)

 • nemáte čas sedět nad každou větou hodiny, přesto už to SAKRA potřebujete poslat do světa...
 • chcete zaujmout a zároveň zůstat sví, ale pořád to tak nějak "hapruje"...
 • toužíte vytunit vaši argumentaci v prodeji nebo při hádce s dcerou, ale SLOVA se z vás lezou jako z chlupaté deky...
 • sníte o podnikání z pláže, kde budete placeni za svou existenci a přitom odhalíte tajemství mysli bohatých, ALE vaše prodeje se vlečou jako slon z červí díry? 

Proto vás naučíme psát Ziskové texty - novou generaci textů, která vydělává peníze, buduje komunitu a zosobňuje váš produkt či službu (využijete je i na přesvědčení manžela po sms, když nechce cestou z práce nakoupit, aby to udělal).

Jsme trochu PUNKOVÝ podnikatelé, rebelové, neučíme to, co většina (nám to moc nefrčelo = dělá to většina). Čekejte spíše "zvěrstva", která prodávají. 

Přestanete vylepšovat text. Text začne vylepšovat váš prodej!

Jak Vám mimo jiné kurz poslouží...?

Napíšete skvělý článek na svůj blog, který bude tajně navštěvovat zaskočená konkurence.

 

Vylepšíte texty na webu tak, že čtenáři pochopí, proč nakoupit zrovna u vás.

 

Napíšete na FB/Instagram příspěvek, který sklidí mnoho lajků, sdílení, uznání.

 

Vypustíte do světa na FB reklamu, ze které se začnou učit Babišovi marketéři.

 

Napíšete knihu, kterou ostatní budou chtít číst a kupovat.

 

Napíšete email tak, že druzí prostě odpoví a napíší “ano”.

 

Vytvoříte skvostný podtitulek vašeho ebooku, který rozechvěje i Stephena Kinga.

Nebo kurz možná vůbec nevyužijete, ale budete ve společnosti a v kontaktu s těmi budoucími hvězdami psaní (tak se s nimi skámošíte a za kafe vám něco napíšou nebo podpoří váš projekt)...

Tomáš a Martina jsou opravdoví odborníci, špičky v oboru. Pokud toužíte potom, aby při vyslovení Vašeho jména, či názvu firmy, každý hned věděl, kdo jste a co děláte, určitě se spojte s Tomem a Martinou a nechte se vést. Znám mnoho lidí, kterým jejich programy a rady pomohly.
Tomáš PospíchalMakléř s čírem
Tomáš a Martina mi pomohli s kampaní Akademie návyků. Spolu jsme natočili film o mých začátcích v podnikání. Když jsem sestavoval systém Produktivní čtyřka, nemohl u něj Tomáš chybět jako brandmanažér celé kampaně. Lidé byli nadšeni, 249 lidí se rozhodlo vstoupit.
Pavel Říhaautor projektu Placen za svou existenci
Martina i Tom mi pomáhají zviditelnit mojí značku na trhu. Jsou mi pokaždé odbornou i lidskou podporou. Jejich otevřenost a smysl pro realitu mi dokazuje, že jsem si vybrala správně. Pokud vám záleží na vašem jméně a na tom, aby se Vaše výsledky zmnohonásobily, neváhejte!
Alexandra Johnautorka knihy Sama sobě šéfem
Tom je jeden z výjimečných lidí, který buduje svůj brand na porozumění ostatním a odpovědnosti. Je to leader ve svém oboru a velmi ráda s ním spolupracuji.
Rostya Gordon Smithpatří mezi 50 TOP ve světovém HR, autorka knihy Úspěšně s kůží na trh.

V kurzu vás čeká  7 modulů + 4 bonusy.

 I. ÚVODNÍ MODUL - ZISKOVÉ TEXTY

Co to je, jak k nim přistupovat a RYCHLE je zapojit do cesty zákazníka a oslovit tak zákazníky přesně podle mého gusta. Z té alchymie vyčarujeme prodejní kolotoč! 

III. PRODEJNÍ TEXTY NA VÁŠ WEB

Textů je celá hromada. Na web, na blog, na sociální sítě, do mailu, do reklam nebo do sms Vašim klientům. Pojďme se pěkně přehledně podívat na všechny z nich. Jak je sepsat? Na co si dát pozor? Kdy použít jaké slovo? Přehledně a CHYTŘE.

V. CÍLOVÁ SKUPINA A JAZYK ZÁKAZNÍKA

Máte web, máte texty, ale pořád to není ono? Lidé neprojdou Vaši cestu zákazníka, nekoupí a nekliknou na tlačítko? Provedeme Vás tím, jak přesně zjistit, kdo je Váš cílový zákazník a jak na něj mluvit tak, aby pravidelně nakupoval právě u Vás. PODĚLÍME se s Vámi o naše zkušenosti a tipy.

VII. 5x “NE” ÚSPĚŠNÉHO TEXTU

Stalo se Vám někdy, že jste napsali něco, co se úplně netrefilo? A říkali jste si, to jsem mohl/a formulovat líp, jinak, tomu jsem se mohl/a vyhnout. Škoda, že jsem to nevěděl/a. Konec textovým chybám! POVÍME Vám, co zásadně v textu nepoužívat, čemu se vyhnout a šikovně tak zakončit svou marketingovou piruetu ladným doskokem do cílové čáry prodeje. Budete nadšení, jak snadné je zvítězit! Ukážeme Vám to z rovnou z praxe a našeho vlastního podnikání.

II. 4 ZÁKLADNÍ STYLY TEXTU

Máte před sebou prázdný kurzor, který bliká, bliká a bliká? A Vy nevíte, co napsat? Čím vůbec začít? Vytvořili jsme jasné texty za Vás. Jenom je vezmete, vložíte k sobě na web a LEHCE upravíte. 

IV. SEXY NADPISY A ODSTAVCE

Máte text, ale nevíte, jak ho uvést? Ukážeme Vám ty nejlepší formy nadpisů a rozdělíme text tak, aby byl přehledný, vkusný a líbil se právě Vašemu ideálnímu zákazníkovi, a přitom Vám ještě vydělával peníze. Pište s PŘÍBĚHEM!

VI. PRODEJNÍ HANTÝRKA OD A DO Z

Slyšeli jste už o akčních slovech? Výzvě na závěr? Výrazech, které dodají Vašemu textu šťávu a šmrnc? V tomto modulu si společně projdeme nejdůležitější prodejní slova, která nesmí ve Vašem textu chybět. Díky nim se totiž skutečně prodává, VZBUDÍ v zákazníkovi emoce a donutí ho k akci.

+ NADUPANÉ BONUSY

1) JAK NAPSAT ZISKOVÝ PŘÍSPĚVEK NA FB

 

2) JAK PSÁT PRODEJNÍ EMAILY

 

3) JAK PSÁT ZISKOVÉ TEXTY NA BLOG

 

4) JAK NAPSAT ŠPIČKOVOU REKLAMU

VAŠE BONUSY

Máme zkušenosti a víme, co děláme.

To vše dnes pro Vás jen za 1 970 Kč!

Tak tohle tu ještě nebylo... 3 měsíce jsme připravovali nabitý online kurz ZISKOVÉ TEXTY a NYNÍ jsme srazili cenu tak hluboko, že by mohl i Titanic závidět. Je to tak. Ano. Přesně do 26.3. máte možnost získat tento  kurz za pouhých 1970 Kč. 🤣(Poté bude stát 9 770 Kč.) Loď je nyní připravena vyrazit na svou dobrodružnou cestu, startujeme 21. dubna. Do té chvíle vás hezky připravíme, a hned z jara společně vyplouváme! 

Každý umí psát text, ne každý umí textem prodat —-  “i děti ve škole píší, prodají vám ovšem potravinový doplněk, konzultaci, produkt?

NAUČÍME vás techniky moderního textu, který prodává bez manipulací a nátlaku. Vytvoříte díky nám z každé věty příběh, který vtáhne a nepustí."

Znáte nás z