Objednávka kurzu
Objednávka kurzu Zisková FB skupina
 • ANO
  Objednávám si kurz Zisková FB skupina od Tomáše Lukavce a Martiny Brandové za cenu 4770 Kč (176,6 euro).
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především email, na který chci kurz zaslat.
 • ANO
  Vím, že k objednávce mohu ještě získat unikátní kurz Ziskové TEXTY?! za neuvěřitelných 1970 Kč (původní cena 9770 Kč)
Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Co takhle ještě něco navíc?

(pro mě exkluzivně pouze za 1970 Kč)

 • 1
  ÚVODNÍ MODUL - ZISKOVÉ TEXTY 2018:
  Co to je, jak k nim přistupovat a RYCHLE je zapojit do cesty zákazníka a oslovit tak zákazníky přesně podle mého gusta. Z té alchymie vyčarujeme prodejní kolotoč!
 • 2
  4 ZÁKLADNÍ STYLY TEXTU
  Máte před sebou prázdný kurzor, která bliká, bliká a bliká? A Vy nevíte, co napsat? Čím vůbec začít? Vytvořili jsme jasné texty za Vás. Jenom je vezmete, vložíte k sobě na web a LEHCE upravíte.
 • 3
  PRODEJNÍ TEXTY NA VÁŠ WEB
  Textů je celá hromada. Na web, na blog, na sociální sítě, do mailu, do reklam nebo do sms Vašim klientům. Pojďme se pěkně přehledně podívat na všechny z nich. Jak je sepsat? Na co si dát pozor? Kdy použít jaké slovo? Přehledně a CHYTŘE.
 • 4
  SEXY NADPISY A ODSTAVCE
  Máte text, ale nevíte, jak ho uvést? Ukážeme Vám ty nejlepší formy nadpisů a rozdělíme text tak, aby byl přehledný, vkusný a líbil se právě Vašemu ideálnímu zákazníkovi a přitom Vám ještě vydělával peníze. Pište s PŘÍBĚHEM!
 • 5
  CÍLOVÁ SKUPINA A JAZYK ZÁKAZNÍKA
  Máte web, máte texty, ale pořád to není ono? Lidé neprojdou Vaši cestu zákazníka, nekoupí a nekliknou na tlačítko? Provedeme Vás tím, jak přesně zjistit, kdo je Váš cílový zákazník a jak na něj mluvit tak, aby pravidelně nakupoval právě u Vás. PODĚLÍME se s Vámi o naše zkušenosti a tipy.
 • 6
  PRODEJNÍ HANTÝRKA OD A DO Z
  Slyšeli jste už o akčních slovech? Výzvě na závěr? Výrazech, které dodají Vašemu textu šťávu a šmrnc? V tomto modulu si společně projdeme nejdůležitější prodejní slova, která nesmí ve Vašem textu chybět. Díky nim se totiž skutečně prodává, VZBUDÍ v zákazníkovi emoce a donutí ho akci.
 • 7
  5x “NE” ÚSPĚŠNÉHO TEXTU
  Stalo se Vám někdy, že jste napsali něco, co se úplně netrefilo? A říkali jste si, to jsem mohl/a formulovat líp, jinak, tomu jsem se mohl/a vyhnout. Škoda, že jsem to nevěděl/a. Konec textovým chybám! POVÍME Vám, co zásadně v textu nepoužívat, čemu se vyhnout a šikovně tak zakončit svou marketingovou piruetu ladným doskokem do cílové čáry prodeje. Budete nadšení, jak snadné je zvítězit! Ukážeme Vám to z rovnou z praxe a našeho vlastního podnikání.
 • 8
  + NADUPANÉ BONUSY
  Budeme mít příležitost své znalosti rovnou využít. Naučíte se psát ziskové příspěvky na FB, seznámíme Vás se způsobem, jak psát prodejní emaily. Krom toho se naučíte také psát ziskové texty pro Váš blog a jako třešnička na dortu budete vědět, jak napsat špičkovou reklamu.
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 1: JAK NAPSAT ZISKOVÝ PŘÍSPĚVEK NA FB
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 2: JAK PSÁT PRODEJNÍ EMAIL
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 3: JAK PSÁT ZISKOVÉ TEXTY NA BLOG
 • DÁRKOVÁ VÝHODA 4: JAK NAPSAT ŠPIČKOVOU REKLAMU
   

✔ Rozumím, že jsem jištěn 100% GARANCÍ, DÍKY KTERÉ MŮŽU JENOM ZÍSKAT. 

Vím, jakou mají peníze hodnotu. Proto Vaši investici beru 100% vážně a dávám na ni své osobní krytí!

Přiznám se Vám, chci tak chránit jednak Váš čas, ale i můj. Na tréninku si dávám záležet. A nesnesu pomyšlení, že Vám nepřináší výsledky. Pojďme do toho. Jako byznys parťáci. Ne jako učitel a žáček za školou.

Jestliže s tím souhlasíte, není na co čekat!

  O kousíček výš najdete Váš formulář! :)

Těšíme se na Vás v kurzu. :)

Vstupte do kurzu a sklízejte úspěchy na Facebooku

Co o našich kurzech říkáte:

“Prostě stačí začít” V kurzu mě oslovilo, že jsem měla ihned přehled scénářů - textů. Vím tedy, co kam a jak napsat a posléze natočit, aby to fungovalo. Nejvíce mě překvapila technická stránka, co vše je potřeba. Světla, zvuk, obraz a další. Před kurzem jsem se bála vůbec začít. Sednout si a pustit to ven. Nešlo mi to. Ale díky postupným, dobře vysvětleným a přehledným videím jsem to zlomila. Kurz doporučuji dál, protože je to snadné a člověk může opravdu začít s málem a nemusí kupovat techniku za desetitisíce. Prostě stačí začít.
Dana Hajná

Získejte ještě VÍC!

Velmi slušně složená videa. Výborná práce. Děkuji.
Lumír Matějka
“Je to pro mě nadčasové” Na FB marketingu se mi líbí, jak je to vymakané. Zaměřené do hloubky, co se týká vysílání a prodeje. Zaujaly mě bonusy a tipy pod videi a možnosti nastavení vysílání na Facebooku, krok za krokem. Nejdřív jsem měla strach z technického nastavení, ale díky kurzu jsem zjistila, že to není vůbec taková věda. Bylo to perfektně vysvětlené a snadno uchopitelné ihned do praxe. Kurz je pro mě velmi nadčasový. Něco podobného na trhu úplně chybělo. Doporučuji.
Nikoleta Manduchová
“Vydělala jsem za 1 týden 2x víc než emailem” Kurz FB marketing stojí opravdu za to. Během prázdninové kampaně jsem vydělala 2x víc než po email marketingu. A to jsem udělala pouze 2 vysílání v červnu a prodej běžel jenom jeden jediný týden. V kurzu se také mluví o síle FB skupiny, která mi velmi pomohla - budování komunity. Také mě to daleko víc baví než emaily. Na Facebooku se mi dobře komunikuje s lidmi. Klíčem byl v kurzu i doporučovaný program, který umí vkládat již natočená videa, která pak vypadají jako živý přenos. Zatím jsem na všechno sama, proto se mi líbilo, že jsem mohla živé vysílání předtočit a pak být s lidmi naživo v komentářích. Video běželo a já přitom stíhala s lidmi komunikovat a starat se o ně. Dokážu si tak celý marketing obstarat sama, vydělám rychleji než emailem a ještě ušetřím.
Jana Cardová
Ja myslela, že se picnu, když jsem ten svůj příspěvek viděla zveřejněný na Facebooku. Před tolika lidmi! A teď jsem za to ráda. Ráno jsem ho otevřela, a bylo tam 50 nových kontaktů. A chodí další. Děkuji!
Helena Čuková
“Díky kurzu jsem ušetřila tisíce korun” Dělám videa skoro každý den. Natáčím na Facebook, stříhám krátké spoty. Takže když jsem vybírala, jaký kurz by mě provedl střihem videí, zvolila jsem Tomáše a Martinu a Zisková videa. Nesmírně se mi líbí, že je to rychlé a efektivní. Odhalila jsem, jaké používat programy na střih a díky kurzu jsem doteď ušetřila tisíce korun. Pracuji na sobě, není to vždy snadné, ale kurz mi dává skvělý směr a vždycky se na něj mohu obrátit a osvěžit si postup. Plánuju také točit videa na YouTube. Kurz můžu doporučit, protože ve vytváření videí vidím obrovský potenciál. Doslova je to to nejlepší do moderní doby, když chce člověk budovat značku, přitahovat lidi a peníze. Takže palec nahoru za Zisková videa a možnost se ještě víc zviditelnit a posílit moji pozici na trhu. Díky.
Eva Miklúšková
Potřebujete pomoc s objednávkou?
Napište nám na [email protected] nebo volejte na 774 099 133,

Rádi Vám poradíme a pomůžeme.