👑 VIP SÍŇ SLÁVY 👑

Vítej ve VIP síni slávy. Chceme TI zde představit VŠECHNY členy našeho VIP klubu Zákony BOHATSTVÍ?!,  kteří se nejen přihlásili do VIP klubu, ale také KAŽDÝ den sdílí svoje pokroky, otázky i vědomosti s námi i ostatními 450+ členy VIP klubu.

Chceme dát vědět TOBĚ i celému světu o VŠECH, kteří jdou společně s námi svojí cestou osobní jedinečnosti a stávají se ZNAČKOU na trhu. Proto Tebe i ostatní PODPORUJEME.

Na této stránce najdeš AKTUÁLNĚ 45 příběhů VÍTĚZSTVÍ a další denně přibývají...

Každý projekt je jedinečný a dělaný srdcem, našlapuj proto měkce a inspiruj se!

Je nám ctí ukázat TI naši značkovou rodinu a členy VIP klubu a jejich ÚSPĚCHY.

S láskou

Martina a Tomáš

Patroni VIP klubu Zákony BOHATSTVÍ?!

Vyrůstala v rodině, která si celým srdcem přála syna, milovníka sportu. I když byla ke všem vždy hodná, od dětství trpěla nízkým sebevědomím a nadváhou. Od 14 let pracovala jako nesmělá chůva na kraji Prahy. Organizovala domácnosti milionářů i sociálně slabých rodin. Starala se o rodiny s 6 dětmi v 1kk. I o rodiny ve vilách. Myslela, že zůstane chůvou nadosmrti... Jednoho dne se jí začalo jedno dítě dusit. Díky její rychlé a vyrovnané reakci mu před očima rodiče zachránila život. "Martino, díky Vám žije!" Řekla ji maminka v slzách. Díky tomu si Martina uvědomila, že její život má vyšší poslání a že musí pomáhat. Že schovávat se je sobecké. Začala podporovat sebevědomí žen a jejich emancipaci v pracovním a podnikatelském prostředí. S tím, že nemusí být perfektní, aby uspěly. A že jejich plnohodnotný život má větší smysl než pomyslná dokonalost. Od roku 2016 spolupracuje na charitativních aktivitách s českými celebritami. Jako jsou Tatiana Vilhelmová, Halina Pawlowská, Sisa Sklovská nebo Tomáš Verner. Za tímto účelem spoluvytvořila několik videí a akcí, ve kterých se vybíraly peníze na nemocné či postižené děti. V roce 2017 publikovala svou sbírku rad a tipů pro ženy v ebooku MRCHA VS. HODNÁ HOLČIČKA. V nich pomáhá ženám plnit si sny, být sebevědomější a nepodlehnout umělým představám o ženské roli ve společnosti. Ebook se stal hitem a stáhlo si jej již přes 17 000 žen. Svým příběhem "Od chůvy milionářů až k milionářce" zasáhla během 3 dní na Seznam.cz přes 69 000 čtenářů a sklidil veliký ohlas u žen, které ztratily vůli podnikat či realizovat své sny z šuplíku. Martina se na sociálních sítích a internetu proslavila díky svému autentickému přístupu k životu, denně vkládá příspěvky na svůj soukromý FB, v kterých nepřímo ženy inspiruje k plnění si svého poslání bez ohledu na vzhled či vnější projevy. V nynější době se věnuje publikační činnosti, svému vlastnímu podnikání či konzultacím více než 5 000 žen ve své komunitě. Své exkluzivní poradenství poskytuje ve VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!
Martina BrandováPatronka VIP klubu Zákony BOHATSTVÍ?!
Tomáš se narodil do problémové rodiny plné hádek a rozbitých talířů. Už od samého děství trpěl dizlexií a disgrafií a ve škole nevynikal. Po vážné hádce rodičů utekli s maminkou v jeho 14 letech z domova a dva roky přežívali na ubytovnách, ulici či u známých. Aby Tomáš pomohl rodině, začal pracovat na benzínové pumpě za městem. Zkušenosti v práci s lidmi z nejrůznějších sociálních tříd se mu staly osudnými. Začaly se rodit jeho první úvahové práce na téma osobnost vs. tržní mechanismy a jak nepopřít svůj příběh a autenticitu. V roce 2013 sepsal svoji první publikaci, Jsi značka ve frontě na banány, v které odkryl svůj příběh a zkušenosti z benzínové pumpy. Ebook zveřejnil v roce 2014 a stal se okamžitě internetovým hitem. Stáhlo si ho během prvního měsíce přes 40 000 čtenářů. Aby Tomáš dokázal existenci osobní či firemní ZNAČKY, rozhodl se na Václavském náměstí prodávat zčernalé banány se značkou a bez značky. Následně demonstroval principy, které ověřil svým životem, na propagaci a vytvoření tréninku Banán za milion, kterým prošlo během 14 dní přes 60 000 zájemců a zaznamenal obrat 4,8 mil. Kč. Díky této kampani se stalo téma OSOBNÍ a FIREMNÍ značka případovou studií v České republice i na Slovensku. V roce 2015 vytvořil 1. českou on-line vzdělávací reality show Pekelná značka, jejíž obrat byl 2,8mil. za 10 dní a přilákal pozornost více než 200 000 diváků. V roce 2016 vydal knihu Jsi značka?!, která se stala na portálu KOSMAS.cz bestsellerem. Tomáš je autorem originálního konceptu Profily osobní značky, díky kterým zjednodušuje složité brandingové a marketingové příručky a přibližije je tak obyčejným lidem. Již přes 7 let učí podnikatele, jak budovat stabilní a dlouhodobě rostoucí příjmy pomocí vytvoření hodnotné značky na trhu. Zaměstnancům pomáhá vydělávat úspěšně s kůží na trhu a dosahovat nadstandartního hodnocení od zaměstnavatelů. V nynější době přednáší na půdách vysokých škol, publikuje či věnuje svou pozornost svému VIP klubu ZÁKONY BOHATSTVÍ?!
Tomáš LukavecPatron VIP klubu Zákony BOHATSTVÍ?!

A teď už se pojďme podívat na TY, o které tu jde PŘEDEVŠÍM. Na Vás a Vaše úspěchy:

LUCIE VAŠINOVÁ

zakladatelka značky látkových plen Joli Petit, značky Baleno krásně a projektu Pohádková školička Slůně

VIP klub podnikatel

Martina a Tomáš mi douhodobě pomáhají a radí s mojí značkou. Dlouho jsem se neuměla posunout dál a skutečně prorazit. Brandovi mi pomohli zvážit moje dosavadní kroky a vytvořit nový plán, který je založený na jistotách a postupných krocích, přesně jak to potřebuji. A za to jsem opravdu vděčná, protože mohu vhodně nakombinovat práci a rodinu, a přitom mít stabilní finanční plán. Této spolupráce si opravdu vážím. Pokud chcete s podnikáním hnout, jste na správném místě.

ILONA TICHÁ

operní pěvkyně, spoluzakladatelka soutěže Hlas Slezska

VIP klub zaměstnanec

Přátelé povedlo se. Šéfka jen seděla a kývala... Dala mi pravomoce ke všemu a uznala to, že se to vede špatně. Přistoupila na nápady mně i kolegyně... Až vše zlé vyřeším, měla bych se stát společníkem komorního divadla. Takže se povedlo a za to patří dík treninkům. Opravdu mi to dalo hodně, a to jsem teprve v začátcích.

HANA WILCZKOVÁ

OSVČ

VIP klub podnikatel

Tak jsem tady měsíc - co říct, vždy jsem chtěla být součástí komunity, která ráda sdílí, motivuje, promýšlí nové nápady - několikrát jsem to zkoušela ve skupinách, které vznikaly u nás v Ostravě... A abych nebyla ostrá, tak je nebudu jmenovat, ale vždy se to nějak potentočkovalo. (ROZUMĚJTE, buď se moje očekávání nenaplnilo nebo projekt padl.) Jsem nadšená, že tady mi konečně někdo bude naslouchat, popřípadě mi sdělí kritiku či mi poradí, jak dál nebo nedál... No zkrátka myslím si, že kdybych se nerozhodla (nebo spíš kdyby se mi na FB nezatoulala skupina ZB), tak bych se asi dneska na všechno vykašlala... Ale tak to není ---- JSEM TU A JEDU V TOM SKVĚLÉM VLAKU... A VYSTUPOVAT ROZHODNĚ NEBUDU...😍

Web: Žena 21

Facebook: Hana Wilczková

 

Za to, že jsem se konečně odhodlala odejít z práce, kde si stejně nikdo neváží toho co dělám a co všechno jsem do toho dávala. Během měsíce a půl, kdy jsem se měla rozhodnout jak tedy dál, najít jinou práci atd... Jsem se rozhodla rozjet svůj salon... Takže vuala... Za měsíc a půl s pomocí mého muže jsme otevřela svůj salon. ve středu jsem převzala klíče a dnes odpoledne už dvě klientky 😀. Tento měšíc bude těžký, chodim ještě do staré práce a odpoledne už ve svým... Ale těším se, jsem vděčná příteli, který mi pomohl s nábytkem a pyšná na sebe, že za tak krátkou dobu jsem tohle vše zvládla a můj koníček se stane mou prací... Začátky budou těžké, to je jasné... Ale snad se mi zadaří.
Alla Opalenykovámajitelka nehtového salonu

Pokud chcete ještě dalších 38 důvodů, proč do klubu vstoupit, pak koukněte sem. :)

Vaše úspěchy:

Naučila jsem se pracovat s novou šablonou, emailingem, přidala jsem na web 2 placené ebooky a 1 produkt zdarma, začaly mi chodit každý měsíc objednávky. V práci na sobě jsem o kilometry dál, doufám 😀. Celkově jsem spokojenější.
Lucie KřivinkováBIOmánie: myslím EKOlogicky
Mam spracovany novy projekt na 80 % a bude venovany nielen zenam vo veku 50+, ako vyriesit svoju tazku situaciu najst si spracu, riesenim bude manual ako si nastartovat podnikanie i v tom to veku od A-Z.
Jana Bakičová-Bielikovácertifikovaná lektorka Enkaustiky
Prodej jedné z firem, exponenciální růst komunity u nového projektu, úžasní lidé kolem našich aktivit, tok energie i peněz, prostě úžasný rok. 😀
Martin Kopáčekobchodník, www.martinkopacek.cz
1. Udělala jsem si web, který ještě zdokonaluji. 😀 A 2. již rok funguji. 😀
Romana Točíkovámajitelka, asistentkamarketingu.cz

Už pár týdnů od účasti v klubu zaznamenáte výrazný posun!

Dostala jsem zakázku na zajištění snídaní pro cca 200 sportovců na letních Borovských hrách. A třešnička na dortu, Modlikovští fotbalisté postoupili do první ligy a sami se nabídli, že mi umístí reklamu na dresy.
Lenka JoklováProvozuji venkovskou prodejnu smíšeného zboží / Havlíčkova Borová
Ja myslela, že se picnu, když jsem ten svůj příspěvek viděla zveřejněný na Facebooku. Před tolika lidmi! A teď jsem za to ráda. Ráno jsem ho otevřela, a bylo tam 50 nových kontaktů. A chodí další. Děkuji!
Helena Čuková
Přátelé povedlo se. Šéfka jen seděla a kývala... Dala mi pravomoce ke všemu a uznala to, že se to vede špatně. Přistoupila na nápady mně i kolegyně... Až vše zlé vyřeším, měla bych se stát společníkem komorního divadla. Takže se povedlo a za to patří dík treninkům. Opravdu mi to dalo hodně, a to jsem teprve v začátcích.
Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně
Ahojte, musím sa priznat, ze som do klubu vstupovala trochu s neistotou, ci ma to naozaj posunie, kedze dnes je uz na internete mnoho informacii. No sama som zo seba ostala prekvapena ako sam i to zapacilo a ako ma to dennodenne posuva, som nadsena aj z toho ako sa tu vseci navzajom podporujeme.
Nikoleta Manduchová

Podnikání není procházka RŮŽOVOU ZAHRADOU. Mnohdy je to Kdo přežije...

Jeden krok. Tisíce možností.

Rozhodli jsme se využít to, co tak dobře znáte z našich minulých kampaní. Jenže tentokrát jsme šli ještě dál. Vytvořili jsme platformu, kde se setkávají podnikatelé z celé České a Slovenské republiky a mohou NONSTOP čerpat naše strategie, postupy a návody.

Zároveň mohou rovnou sdílet s ostatními VIP členy své postřehy, a tak rozšiřovat svou spolupráci, potenciální klienty a obchodní parťáky do života i podnikání. Vše hezky seřazené pod jednou střechou.

Tomáš a Martina jsou úžasní lektoři, koučové a leadeři s lidským přístupem. Sleduji je už několik let, stále mne inspirují. Učím se efektivně využívat moderní technologie IT a sociální sítě. Velmi si vážím si jejich práce a vřele doporučuji jejich kurzy.
Jana ČechováŽivot a zdraví jsou dary, chraňme si je
S Brandovými jsem se sešla, protože jsem chtěla pomoci vylepšit moje webové stránky. Dozvěděla jsem se, co a proč má na webových stránkách zaznít a jak takové texty psát. Na osobní konzultaci jsem se setkala s milým jednáním, opravdovým zájmem a profesionálním přístupem. Ihned mám ze sebe, svojí značky i webových stránek lepší pocit.
Jana Bielikovádigitálná učtovnička, poskytuje učtovné služby moderním podnikatelľom
Martino, Tomáši, Vaše práce je super. Jsem úplně nadšená. Těším se, že díky Vám bude mít moje knížka úspěch a pomůže lidem s postižením. Jsem moc ráda za tuto spolupráci.
Jarmila Zipserováprimářka a zakladatelka neurorehabilitační kliniky AXON
Okamžitě jsme věděla, že s nimi chci spolupracovat, což se mi při nejbližší možné příležitosti splnilo. Mají schopnost vcítit se do potřeb klienta a nabídnout mu kreativní řešení, které má styl. Vřele doporučuji.
Jitka ZoderováZakladateka Bussiness Animals
Dva roky jsem přešlapovala a nevěřila si a BUM, najednou se vše otáčí. Najednou mi během pár dní chodí zakázky. Děkuji Tomášovi a Martině za podporu. Jsem ráda, že se na ně mohu spolehnout.
Ilona TicháPedagog zpěvu, operní pěvkyně
Za spolupráci jsem moc ráda zaplatila, moc mi pomohl nadhled, díky kterému byl můj 2. ročník projektu Získám dobrou práci svěžejší a propracovanější. Moc za to děkuji. Těším se na další spolupráci.
Jana Bártíkováautor projektu Získám dobrou práci

S hlavou vzhůru. Bohatší než obvykle.

Pokud chcete ještě dalších 38 důvodů, proč do klubu vstoupit, pak koukněte sem. :)

Co říkají ti, kteří už s námi zkušenost mají?

25 let jsem pracovala jako soukromý pedagog. Moje výsledky stagnovaly, neposouvala jsem se dál. A tak přišel bláznivý nápad. Rozhodla jsem se kompletně změnit obor. Po první schůzce s Brandovými jsem byla nadšená. Začali jsme společně tvořit moje webové stránky, napsali jsme skvělé texty a vyfotili precizní fotky, které přesně vyjádřily, co jsem chtěla. S Brandovými nyní dlouhodobě spolupracuji a vážím si jejich podpory. Díky!
Mgr. Irena Bartošová, CSBcertifikovaný sexuological bodyworker, specializuje se na práci s ženami v menopauze
Řešil jsem nespokojenost se svou pozicí ve firmě, neuměl jsem správně prodat svou práci a klienty jsem ztrácel ještě před započetím spolupráce. Díky Tomášovi vím, jak si klienta udržet a získat jeho důvěru. Základem je zamyslet se nad tím, co doopravdy v životě chcete. Pokud ještě nejste značkou ve svém oboru, je Tomáš Lukavec správná volba.
Ing. arch. Jakub Žákarchitekt
Tomáš Lukavec má pro mě jednu úžasnou výjimečnou vlastnost a jedinečný dar. A tím je, že umí vystihnout absolutní podstatu. Po mé přednášce byl jeden z mála, který ke mně přišel a zeptal se: "A jaký příběh byl v té přednášce, Andy?" a jednoduše... Já jsem si v té chvíli uvědomil, že má obrovský cit pro podstatu věci. Pochopil jsem díky němu, že když správně vystihnu svůj příběh, zásadním způsobem mi to pomůže v budování osobní značky.
Andy Winsonmezinárodní speaker & autor bestselleru Mysli, konaj, zbohatni

Odteď jsme tým a už na to nejste sami! 

Tom a Martina jsou jedni z výjimečných lidí, kteří budují svůj brand na porozumění ostatním a odpovědnosti. Jsou to lídři ve svém oboru a velmi ráda s nimi spolupracuji.
Rostya Gordon-Smithzakladatelka hnutí Minerva21
Nikto ma do ničoho nenúti (alebo to už nedovolím nikomu) i napriek tomu som si dala sama sebe úlohy, ktoré dodržiavam. Zaviedla som si ranné rituály. Moje heslo: Změň svoje telo, změníš svoje myslenie. 👍Funguje to. Prvýkrát sa pochválim po dlhých rokoch - zo dňa na deň som prestala fajčiť. Už tomu budú dva mesiace. A ešte drobnosti. Malými krokmi ku vel'kým zmenám. A hlavne prestala som sa ponáhl'ať. 😉
Soňa KováčováOSVČ
Jsem skoro 2x starší než vy 😀, ale vůbec mi to nepřipadá. Jen vždycky zírám, když mi brnkne z videa nějaká další zajímavá myšlenka. Vlastně mi z toho teď docela i vyplynulo, že chci víc zapracovat na sebevědomí, ač by to spoustě lidem, co mě znají, připadalo hodně legrační... Víc se prodat a míň se podceňovat. Jo jo, osobní značka 😀.
Bára Skálovámajitelka, Jak na Skvrny
S Tomášem spolupracuji druhým rokem a musím uznat, že je velký profesionál. Vždy je perfektně připraven, je originální a umí pozitivně motivovat své okolí. Pedagogicky dokáže zaujmout nejen děti, ale i dospělé. Mezi jeho silné stránky patří spolehlivost, kolegialita, časová flexibilita a rozhodně se nezalekne žádné výzvy. Osobně si Tomáše moc vážím, je pro mne velkou inspirací a obdivuji jeho obchodního ducha.
Michaela Jadrnáhlavní vedoucí pražských turnusů Amroziády

CO O NÁS ŘÍKAJÍ?

Protože s naší podporou dojdete dál než ostatní. Dáváme Vám vymazlené postupy, ověřené v 19+ milionovém podnikání, a jako BONUS konkrétní NÁVODY A PŘÍBĚHY z praxe.

Nejsme klasický online trénink, který Vám jednou řekne "pápááá". Dali jsme dohromady tým 27 špiček v oboru a postavili VIP klub ZÁKONY BOHATSTVÍ?! Vznikla tak úžasná oáza růstu. Potkat na Vaší cestě ty SPRÁVNÉ LIDI, PŘÍLEŽITOSTI a PENÍZE nebylo nikdy jednodušší než dnes.

Protože vše ladí, doplňuje se a jde s dobou. To vše, pod jednou střechou, ihned k použití. Žádné čekání na let za štěstím. Štěstí letí rovnou do Vašeho obýváku.

Po vstupu do VIP klubu získáte IHNED na ruku a bez řečí 165 videí, pracovních sešitů, MP3 nahrávek, přesných how-to návodů, webinářů, podcastů. Krok za krokem Vás provedeme tématy od ZVYŠOVÁNÍ SEBEVĚDOMÍ až k NÁSOBENÍ PŘÍJMŮBUDOVÁNÍ PROSPERITY.

Protože s naší VIP kartou dostanete VÝHODY A SLEVY ne jenom u nás. Ale i u našich partnerů a dalších světových ZNAČEK!

Spolupráci bereme vážně. A dlouhodobě. Proto jsme pro Vás připravili slevový systém u našich partnerů, kteří již ve svém oboru USPĚLI, TAK JAKO VY V BUDOUCNOSTI! Nejenom, že šetříte peníze, zároveň ovšem nakupujete jenom ty nejkvalitnější věci, oblečení, pohonné látky, techniku či vybavení do bytu. 

Protože se Vám VIP klub ZÁKONY BOHATSVÍ?! přizpůsobuje. Je tu pro Vás 24 hodin denně 7 dní v týdnu, kdekoliv na světě. 

 

Skvělý doplňek k Vašemu stávajícímu podnikání či práci. Parťák na cestách. I nejlepší rádce v krizových situacích. To vše je klub! Už nebudete přicházet o další velké zakázky, zbytečně chybovat v práci či ohrožovat své blízké experimenty ve Vašem oboru! Už dost stresu, NESTÍHÁNÍ a pocitu, že nejste ve své kůži. Půjdete s hlavou vzhůru. Bohatší než obvykle. 

Protože tu na Vás čeká značková rodina dalších lidí, kteří Vás podpoří, pomohou, poradí a se kterými dojdete úspěšně do cíle.

Dost bylo nekonečných začátků a hledání kamene mudrců... Máme pro Vás jasnou mapu k úspěchu ve Vašem oboru! Pokud řešíte neodkladný problém nebo si nevíte rady, stačí se na nás kdykoliv obrátit. Vše společně vyřešíme. Zažijte živou atmosféru s dalšími členy, podporu a zájem v klubu 24 hodin denně. Jsme rodina, proto si pomáháme.

Protože za Vás nadšeně aktualizujeme seznam 25+ stránek, nástrojů a appek, které Vám zjednodušují cestu k Vašemu vysněnému příjmu v online i offline světě.

Chceme Vám usnadnit život. Proto sledujeme moderní trendy a nástroje, které podporují Vaši osobní i pracovní pohodu. Vše jsme testovali přes 7 let v našem milionovém podnikání. Ať už jako podnikatelé či s našimi zaměstnanci. Jak používat sociální sítě, webové stránky či různé vychytávky? Vaše okolí Vás začne doslova hltat!

Protože Vás chceme VIDĚT osobně a propojit Vás s dalšími skvělými lidmi, připravujeme ZÁŽITKOVÉ VZDĚLÁVACÍ  AKCE ZDARMA a to 2x každý rok.

Jinde si za osobní setkání musíte připlatit či dokoupit dražší členství... U nás nikoliv. Potkáte se s dalšími ÚŽASNÝMI členy klubu, vyměníte vizitky, propojíte své podnikání či zkušenosti. Na akce zveme i naše VIP obchodní partnery, celebrity či zahraniční hosty. Vše plánujeme dopředu. Zařizujeme nadupaný RAUT i PROGRAM. Po těchto DVOU (1x ZIMA/1x LÉTO) celodenních akcích nebudete moci usnout. :)

Protože Vám dáme osobního KOUČE, který Vám vždy pomůže s tím, s čím si nevíte rady.

Řešíte web? Online marketing? Prodeje? Vaši stávající práci? Peníze? Růst? Šéfa či klienty? Brali byste mít všechny odpovědi na JEDNOM MÍSTĚ od člověka, který ví, jak na to? Nebaví Vás stále hledat v kupce sena ty nejpovolanější? U nás se prostě ptáte. To my určíme, kterému z našich koučů otázka náleží. A ten se s Vámi v cuku letu spojí a pomůže Vám. Splnil se Vám právě sen? Klub sny realizuje.

Protože spolupracujeme s celebritami českého a slovenského showbyznysu a hodláme předat jejich recept na úspěch i Vám. 

Jaký je jejich recept? Co udělali jinak? Jsou opravdu tak odlišní? Odpověď je NE. Oni nejsou o nic lepší ani talentovanější než Vy. Nenarodili se s přirozeným darem, který si vyslouží jenom málokdo. Jejich tajemstvím je jedna jediná věc, jedno jediné slovo. A tím je VYTRVALOST. Cože? A nic víc? Počkejte... Za tímhle nenápadným slovem se totiž skrývá úžasný postup, který jsme pro Vás sepsali a natočili. Váš tajný recept, jak se dotknout hvězd. 

3, 2, 1,... Připraveni VYBUDOVAT EFEKTIVNÍ PODNIKÁNÍ,

KTERÉ DÁVÁ ČAS & SVOBODU?

VIP klub ZÁKONY BOHATSTVÍ?! Vás podpoří dlouhodobě na cestě za Vaším úspěšným podnikáním. Nebuďte už na to sami! Ve VIP klubu naleznete veškeré know-how, které budete na cestě za svobodou potřebovat, ale také novou “online rodinu".