Přitahujte ty správné lidi, příležitosti a peníze díky bestselleru ZDARMA.

JSI ZNAČKA?!

buďte placeni za to, KDO jste už dnes!

Tomáš Lukavec

Brand manager úspěšných značek, autor bestsellerů

Taky už se ztrácíte v té záplavě různých návodů na „milionový“ byznys?

Heslo: „Každý může vydělávat miliony!“ zaplavilo v posledních letech internet. Jenže... možná netoužíte jen po penězích, ale chcete spokojené platící klienty. Chcete, aby Vám Vaše podnikání přinášelo nové příležitosti, klienty a rostoucí stabilní zisk. A aby Vám to celé dávalo smysl pro VÁŠ život. 

Za posledních 8 let jsem pomohl více než 84 000 klientů s osobní a firemní značkou. A to jsem začínal jako úplné nic – umývač oken na benzínce – jak se mi podařilo zvednout se ze dna? Ve zkratce mohu říci jediné: 

Stát se vyhledávanou osobností v oboru NENÍ snadné. Vydělávat tím, co milujeme, vyžaduje nejen odvahu, ale především systém.

Celý život jsem věnovala zkoumání principů, které nám ženám slouží a nezotročují nás! Odhalila jsem pro Vás:

 • Jak se v byznysu zaměřit tím správným směrem a stát se vyhledávanou osobností v oboru.
 • Jak sestavit ziskovou cestu zákazníka v době informačního přehlcení.
 • Jak si vybudovat jistotu příjmů díky 1 pilíři ve Vašem kvadrantu úspěchu značky.
 • Jak nastavit produkty tak, aby prodávání bavilo Vás i Vaše zákazníky. 
 • Jaký je rozdíl mezi lidmi zaměřenými na emoce a na výsledek a proč Vám to vydělá o 120 000 Kč měsícně více.
 • Jak rychle proměňovat fanoušky v platící zákazníky. Každý den.
 • Jak využít 5 základních pilířů značky a přitahovat zákazníky, peníze a příležitosti. 
 • Jak nastavit své podnikání pro dlouhodobé plány – 5, 10, 15let a získat tak komunitu skalních platících klientů.
 • Jak zautomatizovat svůj marketing a využít nejchytřejších principů budování osobní a firemní značky dneška.
 • Jak se stát skvěle placenou osobností ve svém oboru (a rozšiřovat okruh svých klientů o 10+ za den).

Pracoval jsem roky na tom, abych vytvořil funkční, jednoduchý systém budování osobních a firemních značek. Do svého vzdělávání jsem postupně investoval stovky tisíc korun. Ze začátku jsem konzultoval kamarády za oběd nebo za pivo, chystal jsem jim životopisy a prezentace pro jejich projekty, získával jsem nové a nové klienty, makal jsem, ale můj zisk nerostl... Jediné, co rostlo, byl počet hodin strávených nad počítačem. Až se jednoho dne něco změnilo.

Ve své knize Jsi značka?! předávám 4 klíčové profily budování osobní a firemní značky pro pravidelný zisk, ať už podnikáte v jakémkoli oboru...

V této knize odhaluji, jak jsem se stal z umývače oken na benzínce brandmanažerem úspěšných značek (do dnešního dne jsem pomohl více než 84 628 lidem online i offline).

Tato knížka je pro Vás, pokud:

 • Nechcete dál otročit šéfovi a chcete „dělat na sebe“ s rostoucím ziskem.
 • Chcete za sebou zanechat odkaz (nejen) pro své děti a rodinu.
 • Chcete přitahovat zákazníky namísto věčného nahánění kšeftů (dříve nebo později Vás to vyčerpá).
 • Přemýšlíte o podnikání a chcete udělat hned na začátek ty správné kroky (a ušetřit statisíce, na přešlapy už nemáte čas).
 • Toužíte z pohodlí svého domova sledovat svůj rostoucí zisk. 
 • Nemáte na účtě miliony a chcete využívat moderní marketing (a velkou firmu nejspíš ani řídit nechcete).
 • Odmítáte běhat jako křeček v kolotoči a chcete si raději vytvořit svůj online stroj na peníze.
 • Sníte o svobodném životním stylu, který Vám umožní cestovat a možná už příští zimu strávit v Thajsku na pláži (nebo celé léto na chatě a v lese s rodinou).
Kniha Jsi ZNAČKA

👉 Je Vám to povědomé? Pak je reálná šance, že Vám moje postupy v knížce promění Vaši vizi v byznys, který Vás uživí. Nečekejte motivační nálož, která druhý den vyšumí... Místo toho jsem sestavil 4 principy, které vám přinesou pravidelný zisk z toho, co milujete. (Vyzkoušeno pro Českou a Slovenskou republiku! 

Knížku jsem napsal především pro...

freelancery, kouče, mentory, lektory a majitele malých a středních firem, ženy na mateřské...

Na 310 stranách najdete ucelený koncept 4 základních principů, který mě postupně dovedl z pozice umývače okem na benzínce do pozice jednoho z nejvyhledávanějších brandmanažerů na českém a slovenském internetu. (Ověřeno 84 354 klienty, přidejte se)

Mimo jiné díky knížce pochopíte: 

 • Jak budování značky opravdu funguje a proč se bez něj ve 21. století už neobejdete... O tom si přečtěte na straně 15...
 • Jak si ověřit, zda máte ve svém podnikání aktivní PRINCIP JISTOTY a jak díky němu 3x rychleji růst. Více od strany 40...
 • Nejčastější mýtus o budování značky najdete na straně 79. Proč do něj stále investujeme, i když už minimálně 10 let nefunguje? 
 • Jak během 1 minuty rozpoznat motivaci svých fanoušků a nasměrovat je k Vaší značce?Ukážu krok za krokem na straně 191...
 • Jak se liší výsledkoví lidé od emočních? A proč byste se na to měli ve svém podnikání zaměřit? Možná si říkáte, že tohle nepotřebujete k tomu, abyste navyšovali své zisky. ALE... klíčové informace na straně 23...
 • Proč se nevyplácí bezmyšlenkovitě vrhat do každé podnikatelské příležitosti a proč se vyplatí postupovat krok za krokem? Na straně 121 Vám popisuji ve 3 krocích návod, který Vás okouzlí svou jednoduchostí...
 • Jak využít klíčového „momentu komunity stejně jako značka Disney? Představte si, že své komunitě nemusíte složitě „prodávat. O tom, jak to udělat, aby lidé popoháněli Vás se dozvíte na straně 108.
 • Jak si díky 5 pilířům značky uvolnit ruce o více než 20 hodin týdně? Určitě se shodneme, že cílem budování značky je především silná pozice ve Vašem oboru a volný čas pro Vás a Vaše blízké. Více od strany 154...
 • Jak okamžitě rozpoznat SPRÁVNĚ svou konkurenci, rychle zareagovat i v případě, že nemáte miliony na reklamní protikampaně ? Myslím, že si skvěle počtete na straně 203.
 • Jak využívat své charisma při budování osobní značky? Jak si díky němu získat zákazníky na svou stranu. A to i na internetu, aniž byste se s nimi museli vidět.  Na straně 219 Vám popíšu, jak takový princip zapojit do svého podnikání již dnes. 

Pokud podnikáte a nedaří se Vám „pořádně to rozjet“ a užít si zaslouženou pozici „podnikatele či podnikatelky“, tato kniha Vám ukáže, jak konečně přestat jenom PODNIKAT, ale konečně vybudovat značku, která vydělává za Vás. 

 Objevíte, jak vydělávat tím, co milujete a zároveň neustále růst. 

Naučíte se s minimálním úsilím zvyšovat svoje zisky, abyste mohli vydělávat tím, co máte nejraději. Je zbytečné trávit čas něčím, co už je dávno překonané. Trh prošel velkou změnou. V dnešní době potřebujete chytře využívat novinky, které přináší 21. století. Jednoduše. Zasloužíte si uznání, jistotu a nezávislost. 

Pusťte se do čtení knihy Jsi značka?! a uvolněte si konečně ruce.

Už jste se někdy ptali sami sebe: „Proč tohle všechno dělám? Jaký má moje podnikání vlastně smysl? Dřu se od nevidím do nevidím a pořád to nekončí...“? V čem by se Váš život změnil, kdybyste měli skálopevnou jistotu, že každý splněný úkol je sázkou na jistotu?

Možná teď každý den sedáte před plný seznam úkolů  (jak já Vám rozumím...). Nabízíte konzultace nebo služby a jste neustále v boji s konkurencí. Pachtíte se, investujete veškerý svůj možný čas, abyste jej pak vyměnili za peníze. Nemluvíme o milionech...

A každý den si říkáte, že už se musí něco stát. Že už přeci musíte jednou provždy vystoupit z toho věčného bludného kruhu. Kdy budu mít čas na to nejpodstatnější? Na zasloužený KLID, CESTOVÁNÍ, VLASTNÍ SNY A PŘÁNÍ...

Během posledních 3 let jsem prodával knížku za plnou cenu a měla velký úspěch. Když jsem uvažoval o dalším dotisku, říkal jsem si: „Bez těch 4 základních pilířů se budování značky může podnikatelům pěkně protáhnout. A taky prodražit. Jak tento geniální systém doručit k těm, kteří to potřebují nejvíce – českým a slovenským podnikatelkám a podnikatelům. Nejde o příručku, která je plná motivačních řečí...

Naopak. Knížka má 4 praktické části, díky kterým se rychle zorientujete ve svém podnikání. Popisuji v ní 4 styly budování značky – v jednom z nich se 100% najdete. Pochopíte, jak vést své podnikání dál, jakou cestou se vydat a kde se Váš byznys může dostat do slepé uličky. Pokud už jste unavení z neustálého podnikání něčeho nového, pocítíte pořádnou porci odpočinku. 

Přemýšlel jsem, jak Vám budování značky urychlit.
A napadlo mě TOHLE: 

Ke knížce jsem připravil ještě průvodce s testem OSOBNÍ ZNAČKY. Ať nemusíte všechno vymýšlet sami, připravil jsem Vám vše jako na dlani:

Prosím si jeden výtisk! Jak na to?

 • Papírový výtisk knihy JSI ZNAČKA?! včetně poštovného a balného
  Běžně 397 Kč Pro Vás jako DÁREK ZDARMA
 • Propracovaný test Vaší osobní značky s okamžitým vyhodnocením Samostatně neprodejný Pro Vás jako DÁREK ZDARMA
 • PDF pracovní podklady k videotréninku 3 KROKY OD VIZE K ZISKU
  Samostatně neprodejný Pro Vás jako DÁREK ZDARMA
 • Okamžitý přístup k videotréninku 3 KROKY OD VIZE K ZISKU
  Běžně 2170 Kč Dnes 367 Kč

V klidu si tak vše projdete a zažijete v praxi. Přečtete knihu. Odnesete si vše potřebné. Když budete spokojení, přidám Vám ještě PDF doplňkovou prezentaci k videokurzu, nebudete-li spokojení, dávám Vám garanci 14 dnů. Vrátím Vám peníze a nepotřebuji znát důvod, stačí mi napsat.

Důležité, věnujte mi teď prosím pozornost:

 1. Zaplatíte 367 Kč. Platební brána GoPay (zabezpečená a největší platební brána v Česku) autorizuje Vaši platbu.
 2. Když nebudete s mým know-how spokojení, napíšete mi na email: [email protected]
 3. A i když se rozhodnete svou platbu vrátit zpět, tištěnou knihu JSI ZNAČKA?! Vám pošlu domů. 
 4. Přístup k dalším materiálům Vám ponechám. Ze své praxe můžu říci, že know-how v knize a v tréninku předčí Vaše očekávání – máte ho ode mě k dispozici tak, že jej stačí pouze uvést do praxe ve Vašem oboru. 

Pokud Vám to dává smysl, získejte můj trénink spolu s knihou zdarma zde:

Je to přesně tak, jak píši – plná cena knihy JSI ZNAČKA?!, videotréninku 3 KROKY OD VIZE K ZISKU je nyní v akci za 367 Kč. A za tuhle cenu budete mít knížku v ruce a videotrénink zažitý.  

Napřed Vám ukážu, jak na to, předám Vám celé své know-how, které mi pomohlo stát se brandmanažerem úspěšných značek, SPOLUPRACOVAT S CELEBRITAMI, vydat skutečný bestseller a dostat svoje know-how k více než 84 000 klientů. Až budete nadšení, teprve potom uvidíte, že trénink má 100x vyšší hodnotu než částka, kterou si od Vás vezmu – 367 Kč.

CO O NÍ ŘEKLI JEJÍ ČTENÁŘI?

Veronika Nundhartová

čtenářka
Včera večer jsem dočetla Vaši knížku a musím smeknout. Je nádherná. Prokousala jsem se už hodně velkou hromadou knih a jsem docela náročná, protože hodně často knížku odložím a pak se k ní nevrátím, ale odejít od té Vaší? To nešlo. Četla se nádherně, je originální, ať už je to zvolené písmo nebo ilustrace, už její vzhled vybočuje z řady a obsah? Boží. Asi abych to shrnula. Řekla bych, že jste český Napoleon Hill. Knížku teď půjčím mamince a když budu moct - budu doporučovat dál. Gratuluju a děkuju, děkuju, děkuju - že jste tu knížku napsal. Jste skvělý!

Adam Ďurč

čtenář
Rozepisuju si, jaký bych měl být a zjistil jsem, že je na mně plno věcí, který se mi samotnýmu nelíbí. Díky za tvou knihu, včera jsem ji komplet dočetl, je to boží!

Zuzana Klaučová

čtenářka
Povodne som cakala, ze to bude cele o styroch profiloch, ktore si spominal.. ALE! Je to cim dalej lepsie. Profily mi pomohli pochopit spravanie ludi v mojom okoli, takze vsetky prsty nahor za toto, vyuziem ich tiez pri rozbehu podnikania, lebo uz viem, ako na koho.. Toto je to spravne citanie pre kazdeho rozbiehajuceho sa podnikatela, lebo vie nastavit komunikaciu aj PR znacky este pred jej rozbehom.. Citam a studujem dalej, kazdopadne obrovske DAKUJEM za to, ze toto vsetko zdielas za pomerne nizku cenu (a to som si povodne myslela aka draha kniha), este raz DIKY a ver tomu, ze ta odporucam dalej!

Videotrénink 3 KROKY OD VIZE K ZISKU za 367 Kč
+ tištěná kniha zdarma!

P.S.: Proč to dělám? V čem je háček?

Existují jenom 2 možnosti:

 • Chci Vás okrást o 367 Kč a udělat si z Vás „dobrý den“ (což se mi moc nevyplatí, to uznejte sami:) )
 • A nebo jsem vše nachystal tak, abych se mohl spolehnout na přínos a podporu, kterou díky knížce a tréninku získáte. 

No a další háček v tom nehledejte, možnost 2 je správná.

Klíčový návod ve videotréninku a knížce je možná jediný důvod, proč jsem se rozhodl dát Vám své know how touto bláznivou formou. Věřím totiž, že Vaše nadšení mi to 100x vrátí. 

Vše je zabezpečené. Možná Vás trochu zaráží a přijde Vám neobvyklé, že nabízím toto všechno za 367 Kč... Sám mám v živé paměti, jak moc jsem potřeboval pomoci v začátcích já. Objevili se úžasní lidé, kteří mi nabídli pomocnou ruku. A teď je řada na mně, pomáhat dál...

Nejsou to jen plané řeči... Sám jsem tuhle cestu prošel... a možná taky proto, že je 100% čtenářů z knihy a tréninku nadšených. Proto mám odvahu tento krok udělat.  

Taková jsou fakta. Neprodávám Vám nějaké napodobeniny nebo prázdné povídačky. A proto se nebojím dát Vám tuhle nabídku, kde platíte za videotrénink a knihu máte zdarma. 

Ve videotréninku Vám předám to nejcennější, co mám – podrobný návod krok za krokem jak se dostat z pozice „honím se za výdělky“ do bodu „klienti mi přicházejí sami“! Moje rady a návody už ověřili čeští a slovenští podnikatelé ve svých byznysech.

Videotrénink 3 KROKY OD VIZE K ZISKU za 367 Kč
+ tištěná kniha zdarma!

REFERENCE

Tomáš Lukavec má pro mě jednu úžasnou výjimečnost a jedinečný dar. A tím je, že umí vystihnout absolutní podstatu. Pochopil jsem díky němu, že když správně vystihnu svůj příběh, zásadním způsobem mi to pomůže v budování osobní značky.
Andy Winsonkouč, autor bestsellleru Mysli konaj zbohatni
Výběr Tomáše se mi vyplatil. Spolupráce s ním byla úžasná. Pomáhal mi s mým projektem (NE)GRAMOTNÝ RODIČ. Od prvního setkání jsme si padli do oka a propojení bylo nejen na profesní rovině, ale sedli jsme si i po lidské stránce. To pro mě je dalším důležitým faktorem. Chci spolupracovat s lidmi, kteří vidí nejen potenciál v mém projektu a v tom, co dělám, ale jsou i stejně nadšení a zapálení měnit životy druhých k lepšímu, jako já. Opět si ho ráda vyberu pro další strategické projekty.
Lucie Koenigováspisovatelka, autorka projektu Negramotný rodič
Tomáš mi pomohl s kampaní Akademie návyků. Spolu jsme natočili film o mých začátcích podnikání. Když jsem sestavoval systém Produktivní čtyřka, nemohl u něj Tomáš chybět jako brandmanažer celé kampaně. Lidé byli nadšeni, 249 lidí se rozhodlo vstoupit!
Pavel Říha

JAK MŮŽETE VIDĚT...

...Jsi značka?! JIŽ změnila život tisícům (nejen) podnikatelů z ČR a Slovenska!

Otázkou zní... „JE tu ještě 1 výtisk ZDARMA?“

(pro Vás?)